پايگاه جامع سلامت، آموزش و هوشمندي كودكان مطابق با استانداردهاي جهاني و بومي

جشن در مهدکودک

اولین گام جهت پرورش خلاقیت و کارآفرینی کودکان در مهد و آمادگی آفتاب مهتاب

آیا میدانید برای اینکه کودک خود را کارآفرین کنید چه باید کرد؟

در روز دو شنبه ۳۰/۱۱/۹۱ جشنواره خلاقیت و کارآفرینی با هدف پرورش ویژگیهای کارآفرینانه و مهارتهای زندگی در کودکان در مهد و آمادگی آفتاب مهتاب برگزار شد.

در این جشنواره کودکان به همراه مهدکودک به تولید محصولاتی از ( هویج و سیب ) پرداختند. کودکان در این روز عامل فروش محصولات تولیدی خود به والدینشان بودند.

همچنین در این جشن خانم مهندس (( عطیه فلاح شهیدی )) کارشناس اداره کار و امور اجتماعی تهران خالق بسته آموزشی « خلاقیت و کارآفرینی» نیز حضور داشتند و به گفتگو پیرامون اهداف این بسته آموزشی پرداختند.

مدیریت مهد و آمادگی آفتاب مهتاب« سیده ربابه والدساروی » از همه کودکان و والدین و خانم مهندس شهیدی گرامی جهت حضور و همکاری در این جشنواره تشکر و قدردانی نموده و همچنین خاطر نشان نمودند که کودکان ما استعدادها و توانایی های سرشاری دارند و چنانچه ما بستر مناسب برای پرورش کارآفرینان موفق آینده را فراهم نماییم - می توانیم مهارتهای اساسی کارآفرینی را در سنین آغازین در کودکان پرورش دهیم و زمینه دستیابی به آینده شغلی مناسب را برای کودکان ایجاد کنیم.

بسته آموزشی« خلاقیت و کارآفرینی کودکان » با هدف ایجاد و تقویت ویژگیهای اساسی و محوری کارآفرینی نظیر «اعتماد به نفس - ریسک پذیری - پشتکار و مسئولیت » به کمک و همکاری متخصصان و صاحبنظران روانشناسی رشد کودک - کارآفرینی و ادبیات کودک و مطالعات فراوان برای کودکان ۴-۶ ساله تهیه و تولید شده است.

 

 

To Top ↑