پايگاه جامع سلامت، آموزش و هوشمندي كودكان مطابق با استانداردهاي جهاني و بومي

بسته آموزشی3-5 سال

دانلود بروشور الکترونیکی مهدخانگی

این بسته های آموزشی برای هر ماه کودک شما تهیه شده و به صورت برنامه ریزی شده می باشد. به این صورت که شما برای هر ماه برنامه روزانه ای دارید که محتوای آن برای تقویت و پرورش انواع مهارتها و هوش های کودک شما تنظیم شده است. 

از بهترین ویژگی های این برنامه توجه کامل به ابعاد رشد و تکامل کودک بوده و شما دیگر نگران این موضوع نخواهید بود که به دنبال تکمیل آموزش های کودک از منابع مختلف باشید. از مهمترین ویژگیهای این برنامه آموزشی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- محتوا بر اساس جدیدترین الگوی آموزشی (تم سنتر) تهیه شده و به این صورت است که شما هر ماه، محتوای آموزشی را در قالب دو موضوع محوری به کودک آموزش خواهید داد. به عنوان مثال، در موضوع محوری دوستان، شما سلام کردن، احترام به دیگران، ارزش قایل شدن برای دیگران و... را به کودک خواهید آموخت. 

- در برنامه هر ماه، انواع فعالیتهای جسمی و حرکتی، کلامی، شنیداری، ارتباطی و ... وجود دارد. به این ترتیب کودک شما با انواع حواس پنجگانه خود قادر به یادگیری است و همین موضوع منجر به رشد و تکامل مغز او خواهد شد و قدرت یادگیری او را تقویت خواهد کرد.

- در هر ماه شما لیست کتاب های داستان مرتبط با برنامه را نیز دریافت خواهید کرد تا چنانچه تمایل به خواندن کتابهای بیشتری برای کودک داشتید، به راحتی کتابهای خوب و مفید را پیدا کنید. 

- در این برنامه برای فعالیتهای مختلف شعر و ترانه نیز وجود دارد که کاملا متناسب با سن کودک و نیز موضوع آموزش سروده شده است. 

- فعالیتهای این برنامه آموزشی ساده و راحت بوده و شما می توانید آنها را در خانه همراه با کودک و یا بیرون از خانه اجرا نمایید. 

- در این برنامه آموزش اعداد و حروف الفبا نیز وجود دارد و در واقع یک برنامه جامع استاندارد بین المللی است که انواع آموزش های مورد نیاز کودک را در بردارد.

- شروع این برنامه آموزشی از اول تیرماه بوده و شما از همین الان می توانید ثبت نام نمایید. 

نمونه ای از دو فعالیت:

To Top ↑