پايگاه جامع سلامت، آموزش و هوشمندي كودكان مطابق با استانداردهاي جهاني و بومي

اشتراک مجله

 

 

همه چیز درباره‌ی کودکی، یادگیری و زندگی است!

این لحظه‌ی شگفت‌انگیز را در ذهنتان بازیابی کنید: با گام‌های کودکانه برای گشودن درب می‌دوید، پستچی آمده‌است و‌ بسته‌ای برایتان آورده‌است! مجله‌ای پر از رنگ‌ها، نقاشی‌ها، تصاویر، بازی، مسابقه، معما، جدول و البته آموختنی‌ها!

اینک بزرگ شده‌ایم و شاید اکنون فرزندانی داریم که به خاطر گسترش روزافزون رسانه‌های اجتماعی، از ارمغانی که با پست می‌آید بی‌نصیب مانده‌اند. بدتر اینکه انواع آموزش‌ها و توصیه‌هایی که گاه هیچ مبنای علمی ندارند با شتاب در میان این شبکه‌ها منتشر می‌شوند. ما به فرزندانمان اهمیت می‌دهیم و افق‌های روشنی را در چشم‌اندازمان برای آنها می‌خواهیم. فرزندان ما در خانه و مهدکودک‌ می‌بالند، پرورش این سرمایه‌های انسانی نیازمند دانشی است که در تجربه‌ی جهانی روزبه‌روز درحال پیشرفت است. چالش‌هایی که مادران، پدران، مربیان و مدیران مهدکودک با آن روبه‌رو هستند طیف وسیعی از مشکلات را دربرمی‌گیرد:

مشکلات مهدکودک‌ها در ارتباط با کودکان، کارکنان، خانواده‌ها، اجتماع، کسب‌وکار، بازار، فرهنگ و سیاست‌گذاری

مشکلات مدیران مهدکودک، رهبری و مدیریت مهدکودک، استخدام، آموزش و ارزیابی مربیان، چالش‌های مالی

مشکلات مربیان مهدکودک، چالش‌های کار با کودکان

مشکلات خانواده‌ها در ارتباط با فرزندپروری، مشکلات رفتاری و خلقی، مشکلات ارتباطی، مشکلات شناختی و یادگیری کودکان در خانه و مهدکودک

راهکار رویارویی با این مشکلات چیست؟

ما دانش به‌روز جهانی را در تلفیق با توصیه‌های کاربردی روانشناسان و متخصصان داخلی درباره‌ی پرورش کودکان در نخستین سال‌های تولد تا پیش از آغاز تحصیل رسمی در تنها ماهنامه‌ی تخصصی مهدکودک‌ها با نام «مهدکودک پیشرو» گنجانده‌ایم. این ماهنامه طیف وسیعی از مطالب آموزشی، مطالب مستند و علمی، مصاحبه با مدیران، مربیان و والدین، پرسش و پاسخ به مشکلات پرورش دهندگی، مسابقه، کاردستی و ... را دربردارد. خلاصه اینکه همه چیز درباره‌ی مهدکودک، کودکی، یادگیری و زندگی است!

تلاش ما برآن است تا شما مدیران پرتلاش، مربیان مهربان، والدین عزیز و کودکان نازنین، گران‌بهاترین و کاربردی ترین دانش‌ها را با هزینه‌ای کم دراختیار داشته ‌باشید، بنابراین انواع شیوه‌های اشتراک را همراه با تخفیف‌ برای شما مخاطبین خوبمان در نظر گرفته‌ایم:

برای دریافت اشتراک مجله مهدکودک پیشرو اینجا را کلیک کنید.

 

 
To Top ↑