پايگاه جامع سلامت، آموزش و هوشمندي كودكان مطابق با استانداردهاي جهاني و بومي

باشگاه كودكان

 

  ارتباطات اجتماعی یکی از مهمترین ابزارهاي افزایش هوش  در کودکان است. اهمیت ارتباط هنگامی افزایش می یابد که کودک در فضای کنونی از بسیاری از محیط های دوست یابی و ارتباطات اجتماعی – دور – می ماند .

 عصر کنونی را اغلب دوران ارتباطات مجازی می دانند. از آن سوی، اشتغال مادران و پدران، آپارتمان های کوچک و خانواه های کم فرزند سبب شده که کودکان کمتر در معرض هوش ارتباطی و اجتماعی قرار گیرند. این مشکلی بزرگ است که در آینده  سرنوشت کودک را به سوی  انزوا، افسردگی  و گاه جامعه ستیزی می کشد. به منظور  پیشگیری از مشكلاتي كه در بزرگسالي و در اثر عدم تكامل مغز كودك به وجود مي آيد – و با هدف افزایش توانایی كودكان در حل مسائل، این باشگاه ایجاد شده است .

 باشگاه کودک – الگوی  کوچکی  از جامعه – را به شکل مجازی  طراحی کرده است. الگویی که در آن زندگی، تبادل اطلاعات، کار و خلاقیت های کودکانه تعریف می شود . و  کودکان درآن با  کسب آرامش، شیوه های حل منطقی مسائل ارتباطی و اجتماعی را به  پشتیبانی مشاوران می آموزند. همچنین در این باشگاه پس از آموزش های خاص، در جشن ها، مراسم ، ... کودکان  به  محیط های طبیعی – اردوگاه های یک ساعته تا 1 روزه برده می شوند و مهارت های اجتماعی و هوش اجتماعي آنان مورد مطالعه قرار می گیرد.

 باشگاه  در این رویکرد،  پاسخي به نیاز ضروری برای افزایش نبوغ کودک و  رشد هوش ارتباطی وی است. بدین روی، اگر مادران  گرامی، همچون ما در صدد افزایش هوش و توسعه نبوغ خلاقانه ی کودکان خود هستند ، استدعا دارد   کودکان خود را در باشگاه  کودکان ثبت نام نمایند .

 لازم به توضیح است: این باشگاه و تمامی برنامه ها آن برای کودکان د ر مقاطع زمانی متفاوت فعالیت ها و فنون آموزشی و مهارتی  خاصی ارائه می کند(  یکساله ها – دوساله ها – سه ساله ها – چهار ساله ها – پنج ساله ها ).

با عضويت در اين باشگاه، اطلاعات لازم براي شما ارسال مي شود و در واقع اين باشگاه پل ارتباطي ميان كودك شما و ديگر كودكان مي‌باشد.

برای عضویت در باشگاه کودکان اینجا را کلیک کنید.

 

 

 

To Top ↑